Price: NT$4,191
| Plug(Voltage) | US A Type Plug(110-127V) |
| Batteries Included | Yes |
| RAM | 4G |
| Connection Method | WiFi |
| Interface | Type C |
| Brand | Motorola |
| Model | Motorola Moto G06 Power |
| Network | 4G |
| Screen Size | 6.8" |
| Wireless network technology | Wi-Fi 4 |
| Screen Type | LCD |
| Rear Camera | 50MP |
| Positioning | Positioning |
| Front Camera | 8MP |
| Version | International |
| Condition | New |
| Cell Phone Carrier | Unlocked |
| SIM Card Size | Nano |
| SIM Card Slot Count | Dual SIM |
| Cell Phone Features | Infrared |
| Biometric Security Feature | Fingerprint Recognition |
| Cellular Phone Refresh Rate | Up to 120 Hz |
| Cell Phone Resolution | 1640*720 |
| Video Capture Resolution | 1080P |
| Phone Battery Capacity | 7000mAh |
| Battery Type | UN 3481 |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| CPU Brand | MediaTek |
| SKU | sw260212040102731577046 |
Brand Name: Motorola
Brand Page: https://m.shein.tw/Brands/Motorola-sc-014441292.html
Quality: 5195069 people said the quality is very good!
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.